TURBO INTERCOOLER HOSE PIPE FOR VW PASSAT SKODA SUPERB 1.9 TDi 3B0145828D
PRODUCT DESCRIPTION
FITMENT –
SKODA
ü  SUPERB I (3U4) 1.9 TDI 12.2001-03.2008 Saloon
 VW
ü  PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 11.2000-05.2005 Saloon
ü  PASSAT B5.5 (3B3) 1.9 TDI 4motion 11.2000-05.2005 Saloon
ü  PASSAT B5.5 Estate (3B6) 1.9 TDI 11.2000-05.2005 Estate
ü  PASSAT B5.5 Estate (3B6) 1.9 TDI 4motion 11.2000-05.2005 Estate
  • Fitting Position : Lower Right
  • Connector Type : OE PUSH CONNECTOR
  • Length : 364 mm
  • Outer Diameter 1 : 51 mm
  • Outer Diameter 2 : 65 mm
  • TYPE : INTERCOOLER TURBO HOSE
  • COLOR : BLACK
  • OEM NUMBER : 3B0 145 828 G, 3B0 145 828 F, 3B0 145 828 D, 8D0 145 828 J, 3B0145828G, 3B0 145 828 F, 3B0 145 828 D, 8D0 145 828 J, 3B0 145 828 G, 3B0145828D, 3B0145828F
Tax included.
Description
PRODUCT DESCRIPTION
FITMENT –
SKODA
 VW
  • Length : 364 mm
  • Outer Diameter 1 : 51 mm
  • Outer Diameter 2 : 65 mm
  • COLOR : BLACK